N.GABIJA WOLMER. 2023 DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO KALENDORIUS

Gegužės jaunatis

N.Gabija Wolmer. Gegužės jaunatis 2023 05 19

( Iš N.Gabija Wolmer Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2023, papildyta)

Gegužės 19 dieną, 18:53 val., įvyks Mėnulio jaunatis Jaučio ženkle, 29 laipsnyje. Šią dieną Jaučio ženkle, ties vakarų horizontu, susitelks Saulė, Mėnulis, Uranas, Merkurijus, Jupiteris ir Karminis Mėnulio mazgas Rachu. 

Didžiulis telkinys Jaučio ženkle kartu su tik ką čia įėjusiu Jupiteriu žadins didžiules energijas, nukreipiančias dėmesį į veiklos sritis, susijusias su nekilnojamuoju turtu, žemės ūkiu, finansais, gamyba, prekyba, grožio bei kūno, sveikatos puoselėjimu, sodininkyste, miškininkyste, grožio atributų kūrimu, mada, menais.
Poreikiai, susiję su kūnu, meile, grožiu, gerove, harmoningais santykiais, įgis ypač didelę vertę, prikaustys dėmesį. Labai augs gerovės bei jos kūrimo jėga, bet drauge gali augti ir gobšumas, pavydas. Aistros, susijusios su pinigais, kūnu, meile, grožiu, seksu, labai išaugs, skatindamas dirbti, stengtis, būti gražiems, mylimiems, sėkmingiems. Visgi galingos aktyvios jautiškos energijos taps puikiu motyvatoriumi pasiekti didelius rezultatus, pradėti ką nors naujo.

N.Gabija Wolmer. Gegužės jaunatis 2023 05 19

Kadangi beveik visos planetos, išskyrus Plutoną, šiuo metu yra judančios direktyviai, o po jaunaties ir Mėnulis bus augantis, planetos sudarys  mažiau sunkių tarpusavio  aspektų, paskutinė gegužės dekada taps viena geriausių metuose verslui plėtoti arba pradėti, kurti naujus santykius, šeimą, keisti darbo pobūdį, visokeriopai tobulinti asmenybę, kurti grožį.
Saulė jau sekmadienį, gegužės 21 dienos ryte, pereis į Dvynius, įnešdama į šį Mėnulio ciklą lengvumo, judrumo, sėkmę komunikacijose, visose veiklos srityse, susijusiose su informacija, prekyba. Ši jos pozicija padės siekiantiems sudaryti sutartis, rasti naujus partnerius šeimai ar verslui kurti.
Visgi yra ir  aspektas, gadinantis šio laikotarpio darną, galintis įnešti destrukcijos.  Tai Marso, Jupiterio bei Plutono sudėtinga sąveika. Marsas, gegužės 20 dieną perėjęs į Liūto ženklą, kur šiuo metu keliauja ir Lilit, arba Juodasis Mėnulis, žadins dideles ambicijas, puikybę, įžeidumą. Tai dar užaštrins Plutonas Vandenio ženklo pradžioje, opozicijoje Marsui, bei Jupiteris, nepalankiai aspektuojantis Marsą.
Dėl to vieni minėtu laiku sėkmingai kurs verslą, gerovę, patirs meilę, nusikreipdami labiau į galimybes, ieškodami susitarimo būdų,  o kiti – plaksis ambicijų, konkuravimo konfliktuose, naikindami save ir aplinkinius. Labai išryškės pasirinkimo svarba – kur kreipiame sąmonę – karo, konfliktų, bėdų, priešiškumo ar darnos, grožio, gerovės link. Puiku, jog jau nuo birželio pradžios Marsas išeis iš nepalankių Jupiterio bei Plutono aspektų įtakos, taigi neigiami jo pasireiškimai sušvelnės. Visgi pagunda būti vieninteliam, geriausiam, puikiausiam, visuomet dominuojančiam, dėl bėdų vis kaltinant kitus, išliks. Šito ir reikėtų vengti, jei norime sėkmės, gerovės augimo.

Apie Jupiterio perėjimą į Jaučio ženklą – atskira kalba. Tai labai svarbus metų tranzitas. Apie tai netrukus parašysiu naują publikaciją.

Na, o dabar, sutinkant jaunatį, devynioliktos dienos vakare, nusikreipkime į tai, kas šviesiausia, į kuriančias, nešančias gerovę, meilę, grožį ir taiką energijas. Leiskime sau plaukti kartu su gyvenimo banga, kurioje iš esmės viskas yra ir bus gerai. Juk gyvybė, pasaulis tęsiasi, nepaisant  kliūčių…

Šviesios, sėkmingos mums visiems ateinančios Mėnulio jaunaties!

 

P.S.: Skaitmeninę (PDF) versiją Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2023, kuriame rasite prognozes visiems metams, sėkmingiausias dienas, galite įsigyti šiuo adresu: https://www.menuliokalendorius.com/cart/

Jį galėsite naudoti visus metus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.

TOP