Gegužės astrologinės tendencijos

Astrologinės gegužės tendencijos

Gegužės mėnuo šiemet vienas geresnių, produktyvesnių. Iki 20 dienos tęsis nuostabus, išskirtinis  laikas metuose – Saulė judės Jaučio ženklu kartu su Selena, arba Baltuoju Mėnuliu. Tai išryškins dvasinio palaikymo, palaiminimo energijas tiems, kurie  turi sukaupę harmoningų Jaučio ženklo savybių – gerumo, darbštumo, patikimumo,  ištikimybės, nuoseklumo. Taip pat palaikymą jaus ir tie, kurie  darbuojasi ne tik dėl savo ar savo šeimos naudos, kurių pastangos siekia plačiau: padėti puoselėti žemę, augmeniją, gyvūniją, gyvybę, grožį, kurie daug ir dorai dirba augindami gerovę. Atvirkščiai, tie, kurie dažnai žudo gyvūnus dėl maisto, kailio ar dėl malonumo medžioklėje, kurie kenkia moterims, kūdikiams, žemei, gyvūnams, naikina grožį ar kitų materialią gerovę, gali patirti likimo smūgius, stabdymą. Taigi šiuo periodu ypač svarbu padaryti ką nors gero moterims, gyvybei, kūdikiams, žemei, gyvūnams, augmenijai.

 Iš esmės Selena bei Saulė, kartu judėdamos Jautyje, formuos palankų foną darbams, susijusiems su žemės ūkiu, gamyba, statyba, finansine veikla, amatais, menais, grožio puoselėjimu. Gegužės mėnuo bus palankus ir įvairiai techninei veiklai. Geresnis jis ir meilės santykiams, santuokai. Tai palankus metas pirkti nekilnojamąjį turtą, pradėti remontą. Tai vienas geriausių mėnesių įvairioms investicijoms.

Be abejo, ne visas mėnuo vienodai palankus darbų pradžiai. Geriausia, jei norite gegužės mėnesį pradėti naują darbą, tai daryti iki gegužės 11 dienos, tai yra iki pilnaties, – tada darbai gana stipriai augs, plėtosis. Vėliau geresnis periodas bus nuo 16 iki 22 dienos. Jis neblogas plėtoti, tęsti tai, kas anksčiau pradėta.

Po gegužės 20 dienos, Saulei perėjus į Dvynius, mėnesio astrologinis fonas kiek pasikeis, tačiau liks gana sėkmingas. Nuo 26 iki 31 dienos geras metas pradėti darbus, susijusius  su transportu, prekyba, mokslu, švietimu, logistika, informacinėmis technologijomis, ar imti mokytis ko nors naujo.

 Iš  N. Gabijos Wolmer „2017 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP