Gegužės astrologinės tendencijos

N. G. Wolmer

Gegužės mėnuo šiemet vienas ramesnių, harmoningesnių. Iki gegužės 21 dienos Saulė judės Jaučio ženklu – praktišku, fundamentaliu, nešančiu savyje galingą žemės elemento jėgą. Tai vienas geriausių mėnesių pradėti naujus darbus ir tęsti senuosius, pradėti arba sustiprinti santykius, pasirašyti svarbias sutartis. Taip pat – sukurti šeimą, pradėti vaiką, pirkti nekilnojamąjį turtą, vystyti gamybos procesus, verslą, plėsti ryšius, užsiimti kūryba. Produktyvus, palankus metas minėtiems darbams – pirma gegužės dekada.

Antroji dekada susijusi su pokyčiais – net keturios planetos tada keis savo poziciją zodiako ženkluose. Dvi iš jų gana svarbios: tai Uranas, kuris gegužės 15 dieną pereis iš Avino į Jaučio zodiako ženklą, ir Marsas, kuris gegužės 16 dieną pereis iš Ožiaragio ženklo į Vandenį. Trečia planeta – tai Merkurijus, kuris taip pat gegužės 13 dieną keis savo poziciją zodiako ženkle: pereis iš Avino į Jaučio ženklą, kur jo pozicija yra palankesnė daugeliui verslo sričių. Ketvirta planeta – Venera. Dėl šių pokyčių (ypač Urano bei Marso tranzitų) prireiks nemažai jėgų prisitaikyti, susiorientuoti. Pokyčių esmė ne iš karto bus aiškiai juntama kaip naujos tendencijos ar galimybės, todėl antra dekada gera derinti, koreguoti, tobulinti darbus bei santykius.

Lengvesnis, stabilesnis metas bus trečia dekada, tačiau jai netrūks dinamikos. Ji bus palanki prekybai, komunikacijų, IT verslui, žiniasklaidai, mokslams, savišvietai, netolimoms kelionėms.

Visgi, nors iš esmės gegužės mėnuo bus vienas palankiausių, jame yra ir nerimą keliantis faktorius – tai, jog gegužės 18 dieną Plutonas darys jungties aspektą su Lilit, arba Juoduoju Mėnuliu. Šio aspekto įtaka truks nuo 10 iki 26 dienos ir labiausiai jausis masiniuose procesuose – gamtos stichijų, geopolitinės situacijos sujudime, žmonių masių, kolektyvų elgesyje. Iš esmės ši įtaka negatyvi, tamsi, skatinanti egoizmą, klastą, nerimą. Galimi negatyvūs poslinkiai finansinėse, ekonominėse sistemose. Asmeniniame žmonių gyvenime šis aspektas gali pasireikšti kaip chroniškų ligų paaštrėjimas, vėžinių susirgimų pagausėjimas. Kad išvengtumėte to, atsisakykite niūrumo, pykčio, liūdesio, persidirbimo, nemeilės, žiaurumo, pagiežos, venkite tamsių, nevėdinamų patalpų, rūsių. Atvirkščiai, atsigręžkime į Selenos Vėžio ženkle saugančią jėgą, kuri suteiks apsaugą, jei turėsime švelnumo, rūpestingumo, skaidrumo ir meilės, pagarbos gyvybei, dėkingumo bei vertinsime tai, ką geriausio turime, bei mokėsime tuo džiaugtis.

Iš  N. Gabijos Wolmer „2018 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP