Dvasios moteris

Lynn Andrews

DVASIOS MOTERIS

Aš dvasios moteris,
Atnešu tau šviesą iš toli,
Nuo tako, apšviesto Senolės Mėnesienos,
Didžiojo žemės rato paklydusią dvasią.
Grąžinu paslapties moteriai,
Pamestus dvasios žodžius.

Lynn Andrews

dvasios_moterisLynn Andrews jau 35 metus gauna mokymus iš savo įvairių kultūrų mokytojų šamanių. Apie savo nuotykius, asmeninę transformaciją ir dvasinį augimą ji yra parašiusi 19 knygų, kuriose perteikia šamaniško mokymo esmę, skirtą moteriškajai jėgai, stiprybei savyje atverti…

„Dvasios moteris“ yra antroji Lynn Andrews trilogijos („Šamanė“, „Dvasios moteris“, „Jaguaro moteris“) dalis. Joje tęsiamas indėnų mokymas apie moters galios atskleidimą, aprašoma, kaip šamanė Agnesė savo mokinę moko gaminti apsaugos skydus, rasti ryšį su pasaulio krypčių jėga ir gyvūnais-totemais…

***

– Manyk, ką nori, bet tu kaip rėtis, – pasakė Rubė. -Tavo galia pilte pilasi iš tavęs lauk. Tu silpsti. Tu neturi visai jokios apsaugos. Esi atvira, o tavo požiūris ir elgesys kvieste kviečia bėdas. Dabar tau padaryti žalą gali kiekvienas.

– Trauki blogas įtakas it liepsna naktinius drugelius, – išgirdau kalbant Agnesę. -Privalai būti labai atsargi, nes atsidūrei pavojingoje vietoje.

– Aš maniau, kad mano veiksmai mane saugo.

Tada Agnesė su Rube susižvalgė, paskui abi pasisuko į mane. Nežinau, kas įvyko, bet jutau, jog šįkart jos sako tiesą. Staiga susivokiau, jog aplink save jaučiu plūduriuojant juodas skyles. Ėmiau suvokti gana keistos savo pastarųjų dienų savijautos priežastis.

– Manau, kad suprantu jus. Ką turiu daryti, kad save apsaugočiau?

– Lyn, tu esi mano mokinė ir aš privalau tau padėti. Privalai tapti stipria moterimi. Turiu galvoje, privalai apginti save nuo Raudonojo Šuns. Privalai nuspręsti pradėti mokytis padėti pačiai sau. Privalai išmokti daryti šamaniškus skydus.

– Apie kokius skydus kalbi?

– Skydų yra tiek pat daug, kaip ir pavojų, nuo kurių jie gali apsaugoti. Dabar privalai išmokti apsisaugoti nuo savo dvasinio kūno energijos netekties.

– Kodėl taip staiga man ėmė grėsti pavojus?

– Tau jis grėsė visada, tik dabar tapai patraukli tamsioms jėgoms, nes įgijai žinių.

– Kiek skydų man reikės pasigaminti?

– Pirmą kartą tau turėtų pakakti penkių. Tai moters karės skaičius.

– Senais laikais, – tarė Agnesė, – moterys gamino visus skydus. Paskui viskas pakriko ir vyrai tapo skydų meistrais. Tam, kad pagamintum tinkamą skydą, privalai panaikinti konfliktuojančias savo paties dalis. Skydas – šamaniška apsauga. Jis dar ir veidrodis. Skydai gaminami beveik viskam. Yra tokių skydų, kurie savo galia gali padėti pelnyti pergalę kare, kiti skydai gali suteikti drąsos. Yra skydų, apsaugančių nuo raganiaus puolimų. Kiti skydai iškviečia tavo bendrininkus, kai jų ypač reikia. Tačiau atmink, kad bendrininkas negali kautis už tave – jis kaunasi tik kartu su tavimi. Yra tiesos skydų: jei susiderini su jų galia, niekas tau negalės sumeluoti. Skydai gaminami ne tik apsaugai. Dar jie atspindi tavo būklę – mentalinę, emocinę, fizinę ir dvasinę. Jie rodo tavo vidinį šventumą. Juos galima būtų kabinti prie palapinių, kad praneštų žmonėms, koks esi.

TOP