DVASINIO UGDYMO STOVYKLA. 2017 m. liepos 7 - 15 d.

Dvasinio ugdymo stovykla prie Vilkokšnio ežero

DVASINIO UGDYMO STOVYKLA. 2017 m. liepos 7 - 15 d.
N.GABIJA WOLMER ir RAIMUNDAS KARECKAS
Dvasinio ugdymo stovykla prie Vilkokšnio ežero

Vyko 2017 m. liepos 7 – 15 d.

 

Nepraleiskite progos  – jūs galite dalyvauti įkvepiančioje vasaros dvasinio ugdymo stovykloje prie Vilkokšnio ežero! Tai puiki proga išmokti fundamentalių kvėpavimo praktikų,  įgyti jogos įgūdžių, panaudoti transformuojančią kvantinės bangos jėgą svajonių realizavimui bei  atsinaujinimui, atverti savo gyvenimą galingam dvasios bei sielos vedimui.

Šį kartą vasaros stovykla ypatinga – joje išmoksite ypač plataus spektro dvasinių praktikų, kuriomis galėsite efektyviai spręsti kasdienes problemas, nesvarbu, ar jos susijusios su emocijomis, santykiais, finansais, profesine realizacija, ar net su fizinėmis negaliomis.  Dauguma jūsų problemų, bėdų, jei kasdien tinkamai praktikuosite, taps praeitimi ar bent jau padarysite didžiulį žingsnį jų sprendimo link…

Be to, praktikos, kurių išmoksite, suteiks kasdienę pagalbą ugdant talentus, gebėjimus, pritraukiant resursus gyvenimo kokybei pakylėti į aukštesnį lygį. Išmoksite technikų, kurios yra išties nepakeičiamos, siekiant greitai atkurti jėgas, nuraminti emocijas, protą.

Skamba neįtikėtinai, tiesa? Sakysite: „Nejaugi tai įmanoma?“  Įmanoma, ir  kur kas daugiau, nei šiandien galėtumėte įsivaizduoti.

Atsakymas į klausimą kaip yra paprastas: šioje stovykloje kartu su pagalbininkais, talkinančiais stovykloje, perduosiu per 24 mano vedamų mokymų metus atrinktas geriausias praktikas, paremtas rytų išmintimi, atėjusias į mano gyvenimą iš budizmo, induizmo tradicijų. Taip pat praktikas, perduotas šių laikų didžiųjų dvasinių praktikų: Leonardo Oro bei  Drunvalo Melchisedeko.

Mokysitės tūkstantmečių tradicija paremtos hatha jogos pagrindų bei asanų.

Visų šių praktikų efektyvumą jau patvirtino daugelio jas praktikuojančių žmonių patirtis, pokyčiai jų gyvenime.

Taip pat šias praktikas jungsime su vakarų pasaulio pasiekimais, būtent kvantinės fizikos atradimais, pritaikytais dvasinio gyvenimo poreikiams, tobulesnės realybės  tvėrimui, problemų transformavimui.

Su didžiule viltimi galiu pasakyti: pagaliau dvasinėse praktikose įvyko taip ilgai siektas rytų bei vakarų išminties susijungimas, atnešdamas neįtikėtinus rezultatus!

Per šį susijungimą gimusias praktikas jau sėkmingai naudoja tūkstančiai, net milijonai žmonių visame pasaulyje ir pasiekia tai, kas anksčiau buvo neįmanoma! Laikas ir mums pradėti taikyti šiuos principus problemoms spręsti bei svajonėms realizuoti, pats laikas!..

Neįtikėtina, tačiau kvantinės transformacijos principas, apie kurį čia šneku (arba dar kitaip vadinamos „kvantinės bangos“, kvantinio tvėrimo principas), iš tiesų veikia!  Jį įmanoma pritaikyti dvasinėms praktikoms, įkvėptai žmogiškojo gyvenimo realizacijai…

Taikant šuo principu paremtas praktikas, gaunami rezultatai yra tiek greiti, lengvi, jog tai pribloškia įpratusį prie ilgo, sunkaus darbo protą. Per jas galima beveik momentiškai transformuoti problemas bei skaudulius į sėkmingesnę, sveikesnę būseną,  gydymo procesą pakeičiant giluminės žaibiškos transformacijos metodu. Tą patį transformacijos principą galima taikyti ir taikysime santykių harmonizavimui, savęs tobulinimui, talentų atvėrimui, gerovės pritraukimui.

Šiuo metodu galima pakeisti tai, ko nesisekė pakeisti daug metų, žengti žingsnį į realybę be fizinės bei emocinės kančios, pakeisti santykius  ar situacijas ne jas gerinant, o sukuriant momentinio kvantinio tvėrimo principu. Skamba nerealiai, tačiau tai jau vyksta, yra naudojama. Ir naudojama sėkmingai…

(Teksto pabaigoje rasite atsiliepimus, pasidalijimus žmonių, kurie jau išmoko bei naudoja kvantinės transformacijos principus gerovei, sveikatai, harmonijai kurti… Būtinai su jais susipažinkite – tai įkvepia, grąžina viltį, jog realizuoti svajones visgi įmanoma…)

Pradėkime nuo pradžių

Pirmoji mokymų dalis bus susijusi su sąmoningu kvėpavimu, hatha joga, meditacija, sąmonės pakylėjimu bei proto atvėrimu glaudesniam ryšiui su Siela bei  Dvasia. Išmoksite suformuoti vertikaliąją sąmonės ašį, padedančią susisiekti su universaliais visatos informaciniais šaltiniais, gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Šias praktikas vainikuos mantrų, labiausiai tinkančių anksčiau perduotoms praktikoms sustiprinti bei įtvirtinti, perdavimas.

Neišsigąskite: tik jūs patys spręsite, ar jums reikia vienos ar kitos praktikos, jogos ar mantros. Tie, kurie esate nuosaikesni, galėsite atsisakyti kai kurių mokymo segmentų, jei pajusite, jog jums reikia daugiau poilsio ar ramybės… Nuostabioje gamtoje galėsite tai turėti.

Kvėpavimo technikos, kurių išmoksite

Visų pirma – fundamentali sąmoningo lygaus sujungto kvėpavimo praktika, skirta greitam jėgų atkūrimui, proto bei emocijų nuraminimui. Tai nesudėtinga, švelni, tačiau galinga praktika. Jos išmokę, galėsite šitaip kvėpuoti kasdien, kai reikės greitai atkurti jėgas po konfliktų, nuovargio ar nerimo metu, pasipildyti naujų jėgų. Be kitų teigiamų efektų, ji yra jauninanti, suteikianti optimizmo, vilties, pasitikėjimo savimi, meilės sau ir aplinkiniam pasauliui. Ji taip pat susijusi su stipriu energinio apsivalymo procesu bei ramios palaimos, gilaus atsipalaidavimo išgyvenimu.

Dar viena labai naudinga kvėpavimo praktika, kurios išmoksite, yra atėjusi iš budizmo Dzogčeno praktikų. Tai devyniadalis kvėpavimas. Ši praktika viena iš fundamentaliųjų budizme – ja išvalomi trys pagrindiniai nadžiai (energijos kanalai) žmogaus organizme, atkuriamas balansas tarp IN bei JAN pradų. Dėl to daug lengviau palaikyti vidinę pusiausvyrą, ramią, harmoningą emocinę bei proto būseną. Be to, ši praktika ypač gerai energizuoja stuburą, stabilizuoja bei centruoja žmogaus aurą, dėl to natūraliai atsiranda pasitikėjimas savimi, vidinė ramybė, stabilumas, pagerėja intuicija bei įžvalga.

Rytinis Saulės pasveikinimas bei susisiekimas su Žemės siela

RAIMUNDAS KARECKAS

Šią praktiką ves hiperaktyvaus kvėpavimo, srautinės regresijos, sapnų jogos bei  watsu terapijos specialistas Raimundas Kareckas, turintis daugiametę darbo su žmonėmis patirtį. Paprastai ši praktika ypač sujaudina žmonių širdis, padeda giliai išgyventi tiek Saulę, kaip gyvą, sąmoningą esmę, tiek Žemės sielą, suformuoti stiprias įsižeminimo, susijungimo su Žeme energijas. Ji yra stabilizuojanti, padedanti gauti bei jausti Žemės palaikymą, išgyventi palaimą,  atverti širdį meilei viskam aplink mus. Tie, kurie būsite pasiruošę, jausitės subrendę, turėsite galimybę patirti hiperaktyvaus kvėpavimo patirtis. Jums padės rūpestingas specialistų asistavimas.

Jogos užsiėmimai

Giedrė Paršeliūnienė

Kiekvieną rytą vyks jogos pratimai viso kūno vidaus organų, nervų sistemos, endokrininės sistemos gyvastingumui palaikyti; sąnarių, raiščių, lankstumui užtikrinti. Užsiėmimus ves patyrusi jogos specialistė Giedrė Paršeliūnienė, turinti daugiametę patirtį jogos srityje.

Praktika bus paremta efektyviomis, saugiomis hatha jogos, terapinės jogos praktikomis, kineziterapijos patirtimi.

Praktikuoti pradedama kvėpavimo pratimais, vėliau sąnarių mankšta, savimasažais ar kitokia pramankšta, kurie parengia kūną tempimo, stiprinimo pratimams.

Terapinė joga skirta sėdimą bei stovimą darbą dirbantiems žmonėms. Ji padeda sąmoningiau suprasti ir atlikti jogos asanas. Išmokstama saugių, kompleksinių bei efektyvių pratimų siekiant sumažinti nugaros bei pečių juostos skausmą, įtampas ar nuovargį: pagerėja giliųjų kaklo, tarpumenčio ir juosmeninės stuburo dalies funkcinis pajėgumas. Sustiprėja kojų bei rankų gilieji bei paviršiaus raumenys (šią jogą galima taikyti priklausomai nuo skausmų ar traumų lokalizacijos). Gerėja pusiausvyra, judesių koordinacija, laikysena, liemens raumenų, stuburo kontrolė. Terapinė joga taip pat skatina organizmo savireguliaciją.

Jogos praktika – viena iš daugelio veiksmingų būdų padedanti harmonizuoti, atpalaiduoti, tonizuoti kūną, atkurti bei palaikyti stuburo lankstumą, judrumą, sąnarių stiprumą; stiprėja nusilpę po traumų raumenys, imunitetas, širdies veikla, normalizuojasi kraujotaka, spaudimas, valosi limfotaka, priplūsta energijos bei žvalumo.

Praktikuojant asanas, kūnas turi galimybę valytis toksinus, reguliuojasi kūno svoris, atpalaiduojamos nervų galūnės, lėtėja senėjimo procesai, vystosi koncentracija, ilgaamžiškumas.

Dėl to dingsta nuovargis, gerėja miego kokybė, koncentracija, atmintis; sudaromos sąlygos geresnei energijos cirkuliacijai, pasireiškia daug jautresnis ir subtilesnis savęs bei aplinkos pajautimas, suvokimas, atsikuria darnaus, sveiko gyvenimo ritmas.

Jogos praktika nuramina, stabilizuoja, sutelkia protą, ugdo dėmesingumą ir stiprina gebėjimą koncentruotis tikra kryptimi ilgesnį laiką.

Atsikuria, auga žmogaus kūrybingumas, darbingumas, geba greitai, efektyviai grąžintis jėgas reikiamu metu.

Taip pat išmoksite jogiško Saulės pasveikinimo, Tibeto vienuolių harmonizuojančios hormonus mankštos.

Praktikos pritaikomos, atsivelgiant į amžiaus, sveikatos bei kitas galimybes.

Transformuojančios kvantinės fizikos praktikos 

Na, ir, ko gero, sukeliančios daugiausia lūkesčių bei emocijų, susižavėjimo jas darantiems – tai kvantinės momentinės transformacijos praktikos, kvantinės bangos išgyvenimas.

Manau, nors šių praktikų gali išmokti kiekvienas, tačiau būtent tikėjimas tuo, kas vyksta, bei atsivėrimas galimybėms yra susijęs su tuo, jog vieniems šios praktikos atneša neįtikėtinus rezultatus, kitiems – įprastus, tikėtinus.

Susipažinsime ir su teorine kvantinės fizikos dalimi, kuri padės kiekvienam aiškiai suprasti, kokiu būdu vyksta ši kvantinė transformacija, kodėl tai įmanoma.

Kaip stipriai įsileisite transformuojančią jėgą į savo gyvenimą, priklauso ir nuo to, kiek esate pasiruošę įsileisti į save ir savo gyvenimą naują realybę, realius pokyčius.

Daugeliui šie gerieji pokyčiai jau vyksta.

Visgi, nepaisant šios praktikos transformacijos jėgos, ji yra suvaldoma ir saugi.

Juk būti sveikam, laimingam, turtingam, ko gero,  taip pat reikia pasiruošti, atverti šioms galimybėms savo sąmonę? Tą ir padėsime padaryti…

Poilsis

Džiugioji žinia yra ta, jog, be praktikų, galėsite maudytis ežere, džiaugtis svaiginančiai kvepiančia Vilkokšnio vasaros gamta, romantiškais vakaro laužais, pirtimi, sveiku maistu ir puikia dvasingų, atsidavusių sveikam gyvenimo būdui žmonių draugija. Juk ši stovykla skirta ir poilsiui: joje galėsite dalyvauti visa šeima, su vaikais…

Iš tiesų verta dalyvauti –  vasaros stovykla daugeliui jau tapo investicija į sveiką, dvasingą, laimingą gyvenimo būdą!

Ir atminkite – neprivalote išmokti  bei realizuoti visko iš karto, tačiau svarbu padaryti nors vieną realų žingsnį trokštamos realizacijos link. Net neabejokite, jog jis atneš daug gero į jūsų gyvenimą – daugiau, nei šiandien tikitės…

Su meile – N.Gabija Wolmer

 

Dėl papildomos informacijos bei registracijos skambinkite asistentei Dainorai

Tel: +370 61044008

ATSILIEPIMAI

Vasaros stovykloje atitrūkstu nuo miesto šurmulio, pailsiu nuostabioje gamtoje. Atsigaunu fiziškai ir dvasiškai. Prieš kelis metus mama sunkiai pradėjo vaikščioti, gydytojai negalėjo padėti, liga tik sunkėjo. Jaučiau, kad turiu mamą pavaduoti versle ir namų buityje ir išleidau važiuoti į vasaros stovyklą. Po stovyklos grįžusi mama išlipo iš automobilio ir sako: „dukrele, aš galiu eiti“, dėl to labai dėkinga Mokytojai N.Gabijai  Wolmer. Būdama pirmą kartą, suvokiau, kad čia sielas gydo. Įgijau praktikų, kurios pritaikomos kasdienoje įvairiausioms situacijoms.

Pagarbiai. D.Š.

Stovyklose dalyvauju kiekvieną vasarą, nuo 2007 metų. Stovyklose išmokau sąmoningo kvėpavimo, kitų dvasinių praktikų. Dalyvavimo stovyklose dėka pakeičiau charakterį, tapau ramesnis, stabilesnis, įgijau sąmoningumo. Pradėjau kokybiškiau gyventi, išmokau labiau valdyti mintis ir jausmus, sustiprėjo imunitetas, nebesergu peršalimo ar kitomis ligomis. Tautvydas

N.G.Wolmer vasaros stovyklos – tai transformacijų, suvokimų ir atradimų vieta. Čia apsijungia poilsis, sielos ramybė ir Dvasios vedimas. Jau 7 metai ši stovykla – neatsiejama vasaros dalis.

Ingrida Š.

Seminaro metu tris kartus padarius „kvantinę bangą“ praėjo nugaros, strėnų skausmai nuo 8-9 balų, dabar  retkarčiais jaučiu 1-2 balus, nes tai gan įsisenėjusi problema, bet galiu judėti ir nejaučiu skausmo.

Atsirado labai daug džiaugsmo, su mama labai daug juokiamės – tai man rezultatas dažnos dėkingumo būsenos manyje. Labai jums dėkinga už visas perduotas praktikas, tikiu ir džiaugiuosi.

Su meile ir dėkingumu, J.P.

…Pavyko paleisti skausmą iš rankų. Po praktikos atlikimo skausmas sumažėjo nuo 5 balų iki 1,7 – 1, 8. O maždaug po savaitės išnyko visiškai. 0 balų.

Kiekvieną rytą programuoju dieną (kvantinių praktikų perduotu būdu), kokia noriu, kad ji būtų. Ir ji tokia būna! Tiesa, ne visada šimtu procentų, bet didžiąja dalimi.

L.F.

Naudojau praktiką ne tik sveikatai pagerinti, bet ir santykių harmonizavimui, sėkmingai darbų eigai. Ir man pavyko !!!

Tik šiandien prisiminiau, jog dariau praktiką, kad man sėkmingai, laiku ir be streso susidėliotų darbai (t.y. ataskaitos, jų paruošimas iki kiekvieno mėnesio 10 dienos). Visada dirbau didelėje įtampoje: ar laiku gausiu informaciją, ar pateiks įmonės duomenis laiku, kad spėčiau viską paruošti. Ir visada būdavo begalinis lėkimas, bėgimas ir pan. O šį kartą viską padariau ir užbaigiau 8 dieną!!! Tai yra, liko laiko peržiūrėti, ramiai susidėlioti, surūšiuoti dokumentus :)

Dar kartą ačiū!!!

R.B.

Man pavyko namuose atlikti praktiką prieš užmiegant save programuoti geram giliam miegui, kad gaučiau mokymą. Sapnai tapo gilesni, su vaizdiniais, tik ne viską suprantu. Taip pat programavau, kad kitą dieną ryte atsikeliu žvali, energinga, renkuosi būti laiminga, mylinti ir dėkinga, džiugi. Tai išlaikysiu visą dieną iki atsigulant. Prisiminiau, kokia energinga buvau jauna, ir tai perkėliau į čia ir dabar. Man tai pavyko.

A.P.

Man pavyko (perduotų praktikų dėka):

Pradėjau ramiai miegoti, neatsibundu. Prabusdavau 4-5 kartus per naktį.

Padėti draugei: praėjo nerimas, atėjo ramybė ir laimė. Siunčiau jai (ją palaikančius) resursus ir mačiau ją ramią ir harmoningą. Skambinau – tris dienas iš eilės, nerimas nesugrįžo.

Pavyko padėti sūnui pasveikti – peršalimo sindromas praėjo per dvi dienas. Sūnus paprašė padėti, aš mačiau jį sveiką, siunčiau jį palaikančius resursus.

D.Č.

Man perduotų praktikų dėka pavyko:

Per minutę po dviejų taškų praktikos atlikimo, užmigdyti mažylę.

Prikviesti resursus – iškėliau mintį dėl papildomo darbo – netrukus atėjo skelbimas ir ne bet koks, o susijęs su mėgstama veikla – rašymu.

Momentiškai pavyko transformuoti būseną – iš irzlios į pakilią.

Pavyko susigrąžinti poilsį. Jaučiausi pavargusi. Padarėme praktiką su Dainora – po keliolikos minučių jaučiausi daug geriau, labiau pailsėjusi.

I.Š.

Perduotų praktikų dėka:

Lengvai ir gretai pasikeičia emocijos, realybė, kurią keičia dviejų taškų praktika. Sustiprėjo pasitikėjimas savimi, savo jėgomis. Pasiekiu užsibrėžtus dienos tikslus. Sustiprėjo pajautos. Kviečiant resursus gyja kūnas.

D.Š.

Seminaro metu grupelėse dirbome su įvairiomis situacijomis. Aš asmeniškai išreiškiau norą dirbti su nuolatiniu skubėjimu ir nerimu, kvietėme resursus. Pastebėjau, kad suspėju laiku būti, kur reikia,  jei ne, vis tiek nejaučiu skubėjimo. O bendras nerimas gerokai sumažėjo.

R.G.

Vasaros stovyklai planuoju atostogas, nes man visada brangūs N.Gabijos mokymai ir meditacijos, tai mano sielos šventė, tai susitikimai su bendražygiais nuostabioje vasariškoje gamtoje.

R.K.

TOP