N.GABIJA WOLMER. 2024 DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO KALENDORIUS

Birželio 6 d. – Mėnulio jaunatis

N.Gabija Wolmer. Birželio 6 d. – Mėnulio jaunatis

(Iš N.Gabija Wolmer DIDŽIOJO ASTROLOGINIO MĖNULIO KALENDORIAUS 2024, papildyta)

Birželio 6 dieną, 15:37 val., įvyko Mėnulio jaunatis Dvynių ženklo 17 laipsnyje.
Jaunaties metu Saulė ir Mėnulis bus viename laipsnyje su Venera, netoli nuo Merkurijaus ir Jupiterio. Tai atneš ypatingą energiją, skatinančią naujas pradžias, ryšių kūrimą ir idėjų generavimą. Sustiprės ieškojimai, komunikacija ir intelekto augimo poreikis, stiprės mūsų noras mokytis, keistis informacija ir bendrauti su aplinkiniais.

Saulės ir Mėnulio susijungimas su Venera atneša šilumą ir harmoniją į santykius, norėsis globoti, džiaugtis meile – pajausime dėkingumą už tai, ką turime! Neskubėkime, sustokime ir išgyvenkime meilę. Bus šaunu, jei padėkosime Visatai:  kokie esame laimingi, kad esame apsupti nuostabių žmonių!
Tai puikus laikas kurti naujas partnerystes ar stiprinti esamus ryšius. Veneros įtaka skatins meilę, draugystę ir estetikos vertinimą. Šis laikotarpis taip pat yra palankus meno projektams ir kūrybiniam asmeniniam laikui, saviraiškai. Veneros buvimas šalia Saulės ir Mėnulio sustiprins mūsų gebėjimą rasti grožį kasdieniniuose dalykuose ir džiaugtis gyvenimo malonumais, Žemės grožiu!
Dabar bus daug lengviau daliytis idėjomis ir rasti bendrą kalbą. Be to, Merkurijus padės atrasti naujus informacijos šaltinius ir stiprinti ryšius, surasti verslo partnerius, idėjas, kryptis. Tai duoda papildomą impulsą augimui ir sėkmei.

Jupiteris simbolizuoja plėtrą, optimizmą ir išmintį. Šis laikas yra puikus naujiems projektams ir ilgalaikiams tikslams nustatyti. Jupiterio energija skatins didesnį pasitikėjimą savimi ir tikėjimą savo galimybėmis, padės siekti sėkmės ir augimo įvairiose gyvenimo srityse.
Šios jaunaties metu visiems zodiako ženklams rekomenduojama nustatyti naujus tikslus, išlaikyti lankstumą ir būti atviriems pokyčiams. Šis laikotarpis gali atnešti netikėtų galimybių, todėl svarbu būti pasiruošusiems prisitaikyti ir išnaudoti šias galimybes. Naudokitės šia energija, kad atnaujintumėte savo planus, pradėtumėte naujus projektus ir ieškotumėte naujų ryšių bei žinių.
Tegul ši jaunatis prabudina, įkvėpia ir nuveda į nuostabias galimybes!
Gražios jaunaties mums visiems!

P.S.: Beje, skaitmeninę (PDF) versiją Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2024, kuriame rasite prognozes visiems metams, prasčiausias bei sėkmingiausias dienas,  geriausius periodus įvairiems darbams, galite įsigyti šiuo adresu:

https://www.menuliokalendorius.com/produktas/2024-didysis-astrologinis-menulio-kalendorius/

Kalendorių galėsite naudoti visus metus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.

TOP