Auros diagnostika

gamtos_aura

„Žmogaus auroje atsispindi visos jo mintys, išgyvenimai ir džiaugsmai. Auros nuotrauka gali būti puiki pagalbininkė, padedanti anksti nustatyti ligą“, – sako aurų specialistas, techninių mokslų daktaras Artūras Dabkevičius.

Trauka ezoteriniams mokslams
„Apie auros nuotraukas pirmąkart išgirdau maždaug prieš dvidešimt metų, – pasakoja Artūras Dabkevičius. – Tėtis domėjosi astrologija, parapsichologija, todėl namuose buvo ir ezoterinės literatūros. Domėjausi psichologija, socionika, astrologija, ezoteriniais mokslais. Tada ir sužinojau, kas yra aura, subtilieji žmogaus kūnai. Tai buvo be galo įdomi informacija. Žmogaus subtilusis laukas – aura – sudaryta iš skirtingų vibracijų sluoksnių. Supratau, kad esame ne vien materialus kūnas, – aplink mus dar egzistuoja subtiliosios energijos, kurias galima užfi ksuoti specialia aparatūra. Mano žiniomis, Lietuvoje vienas pirmųjų auros nuotraukas ėmė daryti Arvydas Daškus. Šiandien šios srities specialistų yra daugiau.“

Ką išduoda auros nuotrauka?
Artūras Dabkevičius rimtai auros fotografavimu susidomėjo prieš keletą metų: „Smalsu buvo pasidaryti savo auros nuotrauką, bet neradau specialistų. Tada nusprendžiau pats išmokti. „Susidraugauti“ su Rusijoje pagamintu auros fotografavimo prietaisu man prireikė pusės metų. Įsitikinau, kad S. Kirliano metodas yra toks pat veiksmingas kaip ir kiti netradicinės diagnostikos būdai, pavyzdžiui, Folio metodas ar Vega testas. Šis kompiuterinės diagnostikos būdas labai tikslus, greitas ir neturintis šalutinio poveikio.“

Pas aurų specialistą į dvasinio ugdymo ir sveikatingumo centrą „Udumbara“ ateina įvairiausio amžiaus, skirtingų tikslų vedini žmonės: „Vieni auros nuotrauką nori pasidaryti iš smalsumo, kiti turi konkrečių fizinių ar dvasinių problemų. Auros nuotraukos daromos net kūdikiams. Tačiau šiuo atveju geriausia tirti ir mamą, kuri su mažu vaiku labai susijusi energiškai. Teko matyti moters auros nuotrauką, kurioje dalis auros atplyšusi. Pasirodo, ta „trūkstama“ auros dalis buvo septynių mėnesių vaiko energiniame lauke, nors tuo metu kūdikio šalia ir nebuvo.

Auros nuotrauka padeda nustatyti problemos vietą. Juk jei skauda galvą, dar nereiškia, kad problema – galva.“ Pašnekovas teigia, kad yra skirtingų auros fotografavimo metodų ir prietaisų. Vienas gali fi ksuoti auros spalvą, o prietaisas, su kuriuo dirba Artūras, parodo auros formą.

Specialistas primena, kad aura turi konkrečias savybes – dydį, formą ir spalvą. Auros dydis turi aiškiai apibrėžtas ribas. Manoma, kad sveiko žmogaus vienos iš auros dalių (eterinio kūno) storis yra apie 5 cm. Sveikų, dvasinėmis praktikomis užsiimančių žmonių aura platesnė, o spalvos ryškesnės ir skaidresnės. „Šventųjų, didžiųjų pranašų auros – itin didelės ir skaisčios“, – sako aurų tyrėjas. Jis tikina, kad iš žmogaus auros galima sužinoti labai daug apie jo gyvenimą. Geras specialistas iš auros nuotraukos labai tiksliai gali nusakyti žmogaus fi zinę, emocinę, protinę bei dvasinę sveikatą. „Sveiko, psichiškai stabilaus, kupino jėgų ir energijos žmogaus aura būna harmoninga, taisyk lingo ovalo formos, be įtrūkimų ir išsišokimų. Psichiškai nestabilaus, išsekusio žmogaus aura ne tokia simetriška. Sunkaus ligonio aura bus išretėjusi ir turės silpną švytėjimą. Pikto, neigiamų emocijų kupino žmogaus aura yra tamsių spalvų, forma dažniausiai netaisyklinga, su įtrūkimais. Sergančiųjų vėžiu ar cukriniu diabetu aura turi specifi nį švytėjimą ir skiriasi nuo žmonių, kamuojamų kitų ligų. Auros forma ir spalvos visada išduoda tikrą jį žmogaus vidinį gyvenimą, todėl auros nuotrauka – kaip veidrodis, kuris labai tiksliai viską atspindi“, – tikina pašnekovas.
Keičiantis psichoemocinei būsenai gerėja ir fizinė sveikata

Artūras Dabkevičius pastebi, kad šiais laikais daugelio žmonių auros nėra harmoningos formos: „Netaisyklingos ir daugelio mažų vaikų auros. Tai byloja apie karminius dalykus, atsineštus iš praeitų gyvenimų. Oficialiosios medicinos specialistai, kalbėdami apie vaikų ligas, mini paveldimumą, tačiau neretai vaikai serga tokiomis ligomis, kokiomis nesirgo net 5 kartos. Tokių vaikų tėvams telieka palinkėti didelės kantrybės ir savianalizės, padedančios išmokti gyvenimo pamokas. Pamatęs gražią auros formą, iškart teiraujuosi, kokiais būdais žmogus palaiko sveikatą.

Tokius žmones skirstau į dvi grupes: vieni sveikatą palaiko sveikai gyvendami, o kiti – dvasinėmis praktikomis. Iš tiesų yra daug pavyzdžių, rodančių, kad pasukus dvasiniu keliu ir pradėjus konkrečias praktikas taikyti kasdienybėje ima keistis tiek žmogaus fi zinė, tiek emocinė, psichinė, dvasinė būsena.“ Artūras sako, kad fotografuojant aurą padaromos atskiros nuotraukos, parodančios žmogaus fi zinę ir psichinę būseną. „Fizinės būklės parametrai pastovesni, taip greitai nesikeičia. Žinome, kad fi zinis kūnas, pavyzdžiui, mūsų kaulai, atsinaujina kas 7 metai. O štai psichoemocinė būklė kinta daug greičiau. Todėl viena auros nuotrauka nurodo maždaug 1,5 metų žmogaus fi ziologinę, o kita – maždaug 2 mėnesių psichoemocinę būklę. Kadangi psichoemocinė būklė kinta greičiau, auros fotografavimo aparatu galima pasitikrinti, kaip veikia viena ar kita terapija, sveikatinimo procedūra. Pasidarius auros nuotrauką prieš kažkokį užsiėmimą ir po jo dažniausiai matyti nemaži skirtumai. Paprastai po dvasinio ugdymo seminaro ar net masažo psichoemocinė žmogaus būklė pakinta. Žinome, keičiantis psichoemocinei būsenai gerėja ir sveikata. Todėl vertėtų nuolat daryti ką nors, kas gerintų nuotaiką, keltų teigiamas emocijas, harmonizuotų.“

Dvasiniu keliu aurų specialistas pataria eiti nuosekliai, o ne pulti stačia galva. „Praėjusį pavasarį jaučiausi labai nusilpęs. Kadangi aktyviai užsiiminėjau dvasinėmis praktikomis, iš pradžių nesupratau, kad mane veikia stiprios energijos, buvau nepasiruošęs, todėl labai išsekau. Buvau toks pervargęs, kad sunkiai vakare užmigdavau, o atsikėlęs jausdavau nuovargį. Pasidaręs auros nuotraukas pamačiau, kad esu gilioje energinėje duobėje. Tada pradėjau gerti koralinį vandenį, natūralius papildus. Dabar suprantu, kad viską reikia daryti su saiku. Ir dvasinėmis praktikomis reikia užsiimti atsargiai, saikingai. Šiuo metu mano energiniai resursai yra geresni nei vidutiniai, streso lygis atitinka normą“, – sako A. Dabkevičius. Jis patikina, kad streso lygį išsiaiškinti – be galo svarbu: „Ne paslaptis, kad stresą šiais laikais patiriame dažnai ir visur: darbe, gatvėje, namuose. Net įsijungę televizorių dėl didelio neigiamos informacijos srauto galime jį patirti. Streso lygis nustatomas sugretinant fi zinę ir psichoemocinę būseną nurodančių nuotraukų parametrus. Kuo didesnis abiejose nuotraukose užfiksuotų skaičių skirtumas, tuo žmogus patiria didesnį stresą. O tai reiškia, kad vidinius energinius resursus naudoja išorinėms problemoms spręsti. Dėl to jis išsenka. Kiekvienam rekomenduočiau neeikvoti energijos ten, kur nereikia, išmokti susitaikyti su tais įvykiais, reiškiniais, kurių pakeisti negalime.“

Ypač svarbus – energijos kiekis
Pasak A. Dabkevičiaus, auros nuotrauka padeda užbėgti klastingai ligai už akių: pirmiausia pažeidimų atsiranda energiniame lygmenyje, o tik paskui pasireiškia fi ziniame. Juk dažnai žmonės mėgsta sakyti, kad visos ligos atsiranda nuo nervų. Iš tiesų ilgą laiką vyraujant neigiamoms emocijoms, vėliau sunegaluoja ir fi zinis kūnas. Taigi auros diagnostika padeda pažinti ne tik savo fi zinį, bet ir energinį kūną, atskleidžia, kiek turime sukaupę savyje energijos. Aurų specialistas tikina, kad pastarasis rodiklis ypač svarbus: „Juk nuo energijos kiekio priklauso gyvenimo kokybė, gebėjimas dirbti, kurti, mylėti. Žinoma, vieni žmonės iš prigimties energijos turi daugiau, kiti mažiau. Tačiau stokojantys prigimtinės energijos rankų nuleisti neturėtų, o priešingai – jiems dar labiau reikėtų ieškoti būdų, kaip tos energijos natūraliais būdais pasipildyti.“

Kaip atgauti jėgas išsekusiems:
– Raskite būdų, padedančių atnaujinti energijos atsargas.
– Pervargę žmonės privalo stabtelėti ir rasti laiko poilsiui. Sveikatos būklę gali pagerinti paprasti, bet efektyvūs metodai: masažas, pirties procedūros, jogos užsiėmimai, kvėpavimo praktikos ar tiesiog apsilankymas baseine.
– Dvasiniu keliu reikia žengti pamažu, neskubant, nes tinkamai nepasiruošusius ir fiziškai silpnus pernelyg didelės energijos gali ne sustiprinti, bet išsekinti.
– Susirgus pirmiausia reikėtų pabandyti išsiaiškinti tikrąsias ligos priežastis. Kiekvienam ligoniui labai svarbi savianalizė. Visus atsakymus galime rasti savyje.
– Jėgas atgauti galima sureguliavus mitybą, papildomai geriant natūralių medžiagų preparatus.
– Naudinga stebėti, kur dingsta mūsų energija. Dažnai ją išeikvojame spręsdami nereikšmingas problemas ar bandydami pakeisti įvykius, kurių pakeisti negalime.

Publikuota: “Natūralioji Medicina” 2010/02

TOP