Astromineralogija

astrologija_praktiskai

Nijolė  Gabija  Wolmer

ASTROMINERALOGIJOS UŽSIĖMIMAS


ASTROLOGIJA IR MINERALAI – fantastiškas, nuostabus junginys. Aš labai džiaugiuosi, kad subrendau perduoti šį mokymą, pajutau, kad tą jau galima duoti.
Šį mokymą galima perduoti žmonėms, kurie turi išlavintą jautrumą energijoms ir bent jau pradines astrologijos žinias. Jeigu jūs neturite išlavinto jautrumo – tikro, ne teorinio – tą teoriją būtų bergždžias dalykas pasakoti. Todėl, kad vien su teorija be patirties – tikros patirties, kuri yra adekvati, kuri nėra išsigalvojimas, nėra iliuzija – galima labai nuklysti į šoną.
Aš turiu nuostabią viltį, kad pradėsite naudoti šias žinias padėti sau.
Per mineralus galėsite tiesiog geriau suprasti ir jausti pasaulį, giliau susijungti, susivienyti su Saulės sistema, o per ją – ir su aplinkiniu pasauliu. Tai padės jausti, susiderinti, harmonizuoti, pažinti save, savo šio gyvenimo uždavinius, programą.
Mano situacija dabar yra tokia, kad labai daug žmonių į mane kreipiasi ir norėtų, kad suteikčiau konsultaciją, bet aš negaliu to padaryti visiems norintiems – tiesiog nespėju. Kiek daug yra žmonių, kurie norėtų padėti kitiems, bet jie nežino kaip, neturi metodo arba pasitikėjimo savimi, arba žmonės jais nepasitiki.
Aš taip norėčiau tai, ko išmokau, ką suvokiau, įvaldžiau, perduoti kitiems, kad tai teiktų naudą kuo didesniam kiekiui žmonių. O aš matau, kiek daug žmonių galėtų gauti naudą naudodami mineralus ir sujungdami tai su astrologija, tai yra naudodami mineralus planetų potencialui jūsų struktūroje harmonizuoti ir per tai harmonizuoti gyvenimą. Todėl ir pradėjau vesti astromineralogijos kursus.
Neįmanoma perduoti šio mokymo vien žodžiais, nes tai visų pirma yra darbas su planetų energijomis, tačiau kai kurie bendrieji principai bus pateikti ir „Dharmos“ svetainėje.

Astromineralogija

Jeigu norite gilintis į astrologiją ir su ja susijusius dalykus, labai svarbu visų pirma tapti draugiškiems ir paprastiems. Draugiškumas yra Vandenio dvasia. Būk labiau paprastas nei ypatingas, būk labiau jaučiantis vienybę nei hierarchiją. Būk labiau laisvas nei sukaustytas. Būk labiau betarpiškas nei užsidaręs ar ypatingas. Tai yra labai svarbūs dalykai.
Tai, ką aš jums noriu perduoti, tai daugiausia yra mano patirtis, kuriai jau kiek daugiau negu penkiolika metų. Tai, kas yra susiję su astromineralogija, atėjo man per praktiką, žingsnis po žingsnio.
Pirminis žingsnis, postūmis domėtis tuo buvo Pavelo Globos idėja, kurią jis dėstė jau kokiais 1993 metais. Tai yra teiginys, kad mineralai susiję su planetomis. Jeigu planeta pažeista, tai jos mineralus reikia nešioti vienoje pusėje, o jeigu harmoninga, tai kitoje pusėje. Vyro organizme pozityvioji pusė yra dešinė ir visų harmoningų planetų mineralai harmoningai išskleis energijas vyrui būtent per dešiniąją jo kūno pusę ir aurą. O neharmoningųjų planetų mineralai išsiskleis harmoningai per kairiąją kūno pusę. Moteriai priešingai.
Su šia bazine teorija aš visiškai sutinku. Bet, dirbant toliau, pasirodė, kad yra labai daug niuansų, kad nepakanka vien tos bazinės teorijos. Aš pradėjau ją tikrinti: ar tai iš tikrųjų pasitvirtina dirbant su žmonėmis ir stebint jų aurą.

Neharmoningų planetų harmonizavimas mineralų pagalba

Kaip parodė mano ilgalaikė praktika, žmogus gyvendamas gali pakoreguoti kai kurių savo planetų potencialą. Pasirodo, jis kinta. Ne visada ir nebūtinai, bet gana dažnai kinta. Taigi vienas svarbus atradimas yra tas, jog planetų pozicijos per gyvenimą gali būti koreguojamos, gali keistis, todėl nepakanka tik žiūrėti į gimimo horoskopo brėžinį, svarbu yra pajusti, nustatyti, koks žmogaus planetų potencialas yra šiuo metu.
Kada dirbu su mineralais ir matau, kaip mineralai harmonizuoja aurą, darosi akivaizdu, kad paprastą žmogų (ne dvasinį praktiką) labai dažnai padeda harmonizuoti nedidukai pusbrangiai mineralai (o ne kokie deimantai). Niekada nemačiau, kad paprastas, eilinis žmogus, ne koks nors ypatingas praktikas, normaliai galėtų nešioti didžiulius mineralų vėrinius ir jie jam nekenktų. Iš tikrųjų jeigu mes norime nešioti didelius mineralus, organizmą reikia prie jų pripratinti. Ne be reikalo natūralių mineralų papuošalai vis dėlto yra naudojami pasipuošimui, kokiai nors šventei, o nėra naudojami kasdien. Arba juos dėvi valdovai, kurie turi tam tikrą karmą, tam tikrą jau duotybę nešti ypatingą funkciją Žemėje, visuomenėje, žmonėms. Turėkite tai omeny. Kaip dažnai, pavyzdžiui, galvos skausmai arba net ligos prasideda dėl to, kad žmogus pradeda nešioti kažkokį gana didelį, stiprų, tegul ir gerą, kokybišką mineralą, bet tiesiog jam per didelį. Na, sumažink tu jį ir galbūt viskas susitvarkys.
Labai svarbu yra ieškant mineralo sau (ir tuo labiau kitiems) būti budriam, paklausti savęs: kokio dydžio turi būti mineralas. Klausyti. Nuo dydžio daug kas priklauso. Tai yra viena.
Kitas dalykas, kurį yra svarbu žinoti ir kurį man atskleidė praktika, yra tas, kad mineralas veiks visiškai kitaip, jeigu jis yra visiškai prie kūno, jeigu jis liečiasi prie odos, ir jie yra per nedidelį atstumą. Sunku įsivaizduoti, kaip stipriai skiriasi tas mineralo poveikis, bet taip yra.
Be abejo, visiškai skirtingai veiks mineralas žmogaus kairėje arba dešinėje pusėje. Vyrui dešinėje pusėje ir centre yra parenkami nešioti harmoningų planetų mineralai, kairėje – neharmoningų, pažeistų planetų. Moteriai – kairėje ir centre harmoningų, dešinėje – pažeistų planetų mineralai.
Ką reiškia „neharmoninga, pažeista planeta“? Tai reiškia, kad jinai turi kokius nors neharmoningus aspektus su kitomis planetomis.
Dešinėje pusėje harmoningai veiks vyrą mineralai, susiję su jo harmoningomis, nepažeistomis planetomis. Ir jeigu vyras nešios tuos mineralus dešinėje, jie išryškins harmoningumą. Jeigu planeta neharmoninga, tada tų planetų mineralai harmoningai pozityviai veiks vyro kairėje pusėje, moters dešinėje pusėje. Jeigu planeta harmoninga, taip pat tuomet jūs galėsite nešioti planetos mineralus kūno centre, ant kaklo, be žalos sau. Tiktai harmoningų planetų mineralai gali būti sėkmingai nešiojami kūno centre. Jeigu planeta neharmoninga, deja, nešiojant tokį mineralą kūno centre, jinai reikšis neharmoninguoju būdu. Nebent jūs kartu turėtumėte atsvarą neigiamoje kūno pusėje.
Pavyzdžiui, moteris labai nori pasikabinti ant kaklo kažkokį mineralą, sakykim turkį. Jupiteris neharmoningas, vadinasi, centre jo negalime kabinti, nes išryškins neharmoningą Jupiterį, o tai reikš, kad užuot pasirodžiusi gražiai, ji gali pasirodyti blogiau nei įprastai. Ir kad Jupiteris būtų harmoningas, reikėtų moteriai daryti didesnį akcentą dešinėje pusėje: apyrankė ant dešinės rankos ir kas nors mažesnio kūno centre, tada tai gali veikti normaliai.
Kitas atvejis: stipriai pažeista Saulė Liūte. Na, tarkime Saulės kvadratas su kokia nors planeta Skorpione. Jei yra kvadratūra, jau gali pasakyti, kad tai konfliktiškas, ryškus, dramatiškas žmogus. Jis nežino, ar visą laiką nori kautis, ar nori gyventi taikoj, ilsėtis, džiaugtis. Jam sunku apsispręst, ar jis yra labai dosnus, ar dar pažiūrės, kas vertas, kas nevertas, ir taip toliau. Tai jau užprogramuotas konfliktas ir, rodos, kad ką čia begali padaryti…
Bet mineralai padeda surasti išeitį ir tokioje padėtyje. Pasirodo, jie gali žmogui, kurio planetos neharmoningos, padėti įjungti, aktyvuoti harmoningąją planetos vibraciją, kurios šiaip tas žmogus ieškotų galbūt kelis gyvenimus, kol surastų. Juk gimimo momentu išgirdę būtent vienokį, o ne kitokį planetų skambesį, vibraciją, mes, tiesą sakant, nelabai įsivaizduojame, kad gali būti kitaip, mums sunku suprasti, kad pasaulis gali būti kitoks arba kad jis gali būti juntamas kitaip.
Žmogui pradžioje apskritai yra labai sunku pajausti, kaip gali reikštis kito žmogaus Saulė. Jis jaučia tiktai savąją ir būtent tokią, kokia jinai yra. Jeigu harmoninga – tai harmoningąją Saulę. Jam sunku suprasti, kaip gali elgtis arba jaustis žmogus, kurio Saulė pažeista. Žmogui su pažeista Saule yra sunku įsivaizduoti arba pajausti, ką jaučia žmogus, kurio Saulė harmoninga.
Tai yra faktas, aš tą daugybę kartų mačiau praktikoje, dirbdama kaip astromineralogė, parinkdama mineralus. Žmogų šokiruoja, kad, tinkamai parinkus mineralus, tiek keičiasi jo sąmonė: čia pat suspindi akys, čia pat visiškai pasikeičia pasaulėjauta, kad jis staiga suvokia jame glūdintį harmoningą potencialą: „Kaip taip gali būti? Neįtikėtina, kas čia darosi“.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP