N.GABIJA WOLMER. 2023 DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO KALENDORIUS

Astrologinės rugsėjo mėnesio tendencijos

N. Gabija Wolmer. Astrologinės rugsėjo mėnesio tendencijos

Rugsėjo mėnesio astrologinės tendencijos

(Iš N.G.Wolmer „Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2023″, papildyta.)

Rugsėjo mėnuo turėtų būti ramesnis, sėkmingesnis nei rugpjūtis. Iki rugsėjo 23 dienos Saulė judės Mergelės ženklu kartu su Merkurijumi. Ši Saulės pozicija palanki protinei veiklai, intelekto lavinimui, sritims, susijusioms su logistika, švietimu, mokslais, medicina, farmacija, auditu, įvairiomis paslaugomis. Tiesa, Merkurijus, kuris taip pat bus Mergelėje, ligi rugsėjo 15 dienos vakaro judės reversu. Tai reiškia, jog Merkurijaus reikaluose teks daug ką daryti iš naujo, taisyti, keisti. Būkite atidūs, pasirašydami sutartis arba ką nors žadėdami. Šis metas palankus peržiūrėti jau turimą informaciją, dokumentus, panaudoti anksčiau įgytus informacijos resursus. Nenustebkite, jei teks dažniau keisti susitarimus arba jeigu reikaluose dažniau atsirastų klaidų, delsimo.

Nuo rugsėjo 15 dienos, 23:21 val., Merkurijus ims judėti direktyviai ir taip judės iki mėnesio pabaigos. Kartu reikalai, susiję su Merkurijumi, dinamiškai pajudės į priekį – išnyks delsimas, greičiau vyks komunikacijos, lengviau bendrausime, bus daugiau susišnekėjimo, supratimo, lengviau gausime ir suvoksime naują informaciją.
Šį mėnesį, kaip ir rugpjūtį, rūpesčių gali kelti Venera – ji visą mėnesį judės ugniniu Liūto ženklu kartu su Lilit. Deja, šis derinys skatina ne tik aistras, bet ir pavydą, įtarumą, kerštingumą, išlaidavimą, savininkiškumą, išryškina egoizmą, puikybę, pretenzijas.  Būtent šių pasireiškimų  jausmuose  vertėtų vengti, vietoj jų akcentuojant geranoriškumą, džiugumą, ištikimybę, nuoširdumą,  dosnumą, dėkingumą.
Nuo rugsėjo 23 dienos, 09:50 val., Saulė pereis į Svarstyklių ženklą bei keliaus juo mėnesį laiko kartu su Besileidžiančiu Karminiu mazgu Ketu. Ši jos pozicija  išryškins tendencijas, susijusias su praeitimi, būtinybe taisyti tai, kas buvo padaryta netinkamai, ypač, jei tai susiję su kultūra, teisėtvarka, grožio puoselėjimu, įvairiomis paslaugomis, socialine rūpyba. Šiuo metu neverta pradėti ypač svarbių naujų darbų – atvirkščiai, pasistenkite užbaigti tai, kas pažadėjote anksčiau.
 Taigi apibendrinus galima numatyti, jog geriausias metas rugsėjo mėnesį bus nuo 18 iki 22 dienos, kai Mėnulis bus augantis, o Merkurijus – judantis direktyviai. Neblogas taip pat metas – pirmoji dekada, jei atidžiai sutvarkėte dokumentus, informaciją, susijusią su būsimais darbais. Šiuo metu palanku pradėti darbus, susijusius su Mergelės sritimis – medicina, farmacija, logistika, švietimu, prekyba, auditu, amatais, mokslais, paslaugomis.

P.S.: Skaitmeninę (PDF)  ‘Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2023″  versiją, kurioje rasite visų metų prognozes bei sėkmingiausias dienas, galite įsigyti šiuo adresu: https://www.menuliokalendorius.com/cart/

Ją galėsite naudoti visus metus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.

Su meile – N. Gabija Wolmer

TOP