2022 metų astrologijos mokymų programa

D. K. Markauskienė
DAIVA KRISTINA  MARKAUSKIENĖ

2022 RUDENS ASTROLOGIJOS MOKYMŲ PROGRAMA

Naujieji mokslo metai prasideda!

Po vasaros natūralu kibti į mokslus – tai skatina ir Saulė Mergelėje, ir natūrali ciklų kaita, kai po poilsio laikotarpio ateina metas mentaliniam darbui, žinioms kaupti, įgūdžiams stiprinti, tobulinti. Vienas geriausių būdų geriau pažinti save ir pasaulį, mano nuomone, yra astrologija.

Kas gi naujo ir seno šiais metais?

Šiais mokslo metais galite pasirinkti įvairius būdus įgyti astrologijos žinių bei jas gilinti per vandeniškas erdves, interneto platybes –  stengiuosi jas padaryti prieinamas visiems norintiems. Turintiems įvairių poreikių, daugiau ar mažiau astrologijos žinių, resursų bei laiko gilintis į astrologiją. Noriu, kad žinios apie astrologijos teikiamas galimybes pasiektų kuo daugiau žmonių įvairiausiais būdais.

Kokie tai būdai?

Astrologijos kursai, vebinarai, praktikumai Zoom platformoje

  • Kas mėnesį vebinarai iš ciklo „Astrologija kasdieniame gyvenime“. Juose kviečiami dalyvauti visi, pasirenkant paskaitą pagal aktualią temą. Rugsėjo 14d. vebinaras „Ką pasakoja Mėnulis? Mėnulis radikse, tranzituose, sinastrijose“. Vebinaro įrašą galima peržiūrėti ir vėliau, jums tinkamu metu. Plačiau:
  • Rugsėjp 27d. startuoja Gyvosios astrologjos I kursas, Bazinis lygmuo. Gimimo horoskopo analizės pagrindai. Plačiau:
  • Spalio 21d. startuoja Gyvosios astrologijos II kursas. Pažengusiųjų lygmuo. Gimimo horoskopo ypatingosios pozicijos, sintezė. Prognozavimo, suderinamumo bazinės žinios. Pratybos. Plačiau:
  • Kas mėnesį praktikumai baigusiems bent vieną Gyvosios astrologijos kursą, norintiems įtvirtinti įgūdžius, pagilinti žinias.Rugsėjo 20d. Tolimųjų planetų tranzitai, jų saveika. Plačiau:

Live komentarai , atsakymai į klausimus, astro aktualijos Fb kanale

Nauja! Astrodaiva Fb erdvėje rugsėjo 12d. startuos Live komentarai, atsakymai į klausimus, astro aktualijos. Rašykite klausimus, pageidaukite, pasistengsiu atliepti į tai, kas jums svarbu, pasidalinti savo žiniomis.

You Tube Astrodaiva kanalas

Astrodaiva kanale – kai jau įprasta, jaunaties meditacijos. Gaunu į jas daug nuoširdaus atliepimo, dėkingumo, tad tęsiu. Na, jos tiesig ateina prieš jaunatį- kaip laiškai jums :)

Nuo šiol kanale bus ir daugiau video įrašų su astrologjnėmis aktualijomis. Šiemet daugiau dėmesio skirsiu video medžiagai, vizualikai įvairuose kanaluose,  nes jūsų atsiliepimai liudija, jog tai efektyvu, reikalinga. Astrodaiva YouTube įrašai:

Astrodaiva svetainė

Šiuo metu Astrodaiva svetainė patobulinta, atsinaujinusi, ten galite pasidaryti savo horoskopo brėžinį, dabar jau drauge gausite ir lenteles.

Astrologijos konsultacijos

Konsultuoju jau daugiau kaip  20 metų. Mano tikslas – konsultacijoje padėti geriau suprasti save, spręsti problemas, realizuoti gabumus bei galimybes taip, kad tai derėtų su esmine evoliucijos kryptimi, sielos uždaviniais. Nes tik toks būdas, mano nuomone, yra harmoningas ir sėkmingas visumine prasme. Mano tikslas ne tik įvardyti – kas, kada, bet ir kaip, kokius metodus pasitelkti savo tikslams realizuoti. Myliu savo klientus, matau, kad ateina artimos sielos, kurioms turiu ką perduoti. Plačiau:

Ką sako dalyviai?

Skeptiškai žiūrėdavau į atsiliepmų  kėlimą viešojoje erdvėje, na, kaip į kokią savigyrą. Tačiau pagalvojau, kad gal toks požiūris – išvirkščia puikybė. Tad dėkoju visiems atliepusiems už nuoširdumą.  Galbūt jis padės atrasti tai, kas svarbu ir jums?

Ačiū už mokymus,  man labai labai tinka  mokymasis su medžiagos peržiūra:  galiu peržiūrėti, analizuoti savo tempu – superinis mokymosi būdas. Nesu Vandenis, bet labai mėgstu laisvę :) Jūsų dėka giliau supratau savo ir vyro santykius.

Kristina G.

Su kiekviena paskaita  man vis labiau atsiverdavo akys. Ėmiau susieti viską į Vienį – kodėl ir kaip vyksta ir vyko mano gyvenime, kodėl tokios, o ne kitokios mano būsenos ir pasirinkimai. Aš mėgavausi kiekviena Jūsų nauja žinute.

Malvina R.

Po meditacijos per webinarą atėjo stiprių suvokimų, buvo ryškių sapnų ir mokymo per juos. Ši patirtis davė suprast, kad norint įvaldyti vidinę jėgą reikia to neatidėlioti, o su tuo dirbti, įvaldant savo emocijas ir reakcijas, tada pakils energijos kokybė.

Mantas U.

Įvardijote tai, ką aš visą laiką jaučiau, tačiau niekaip negalėjau apibūdinti žodžiais. Ačiū Jums  už visą seminarų ciklą, už konsultacijas ir tuos pokyčius net ne mano vienos gyvenime…

Ramunė Ž.

Labai Jums ačiū už konsultaciją, tikrai daug kas man susidėliojo, kas kur ir kodėl.

Eglė B.

TOP