2020 astrologijos mokymų programa

astrologijos renginiai
DAIVA  MARKAUSKIENĖ

2020 METŲ ASTROLOGIJOS MOKYMŲ PROGRAMA

Kaip ir įprastai, astrologijos kursų grupės renkamos du kartus per metus: rudeninis semestras prasideda rugsėjo mėnesį, o pavasarinis – sausio. pabaigoje
Galbūt ir jūs pribrendote pradėti sistemiškai mokytis astrologijos kursuose ar tęsti jos studijas, o gal tiesiog norėtumėte ateiti į atskiras astrologijos paskaitas, susipažinti su astrologijos teikiamomis galimybėmis, o galbūt jums patogesnis būdas yra prisijungti per webinarą. Taigi jūs galite įsijungti į studijas labai įvairiai, visiems sudarytos galimybės  – galintiems skirti daugiau laiko, dėmesio ir skubantiems, gyvenantiems Lietuvoje ir bet kurioje pasaulio šalyje. Tereikia tik panorėti! 

Norintiems pradėti studijas

I kursas (seminaras-webinaras)  „Gimimo horoskopo analizė“. 

Dabar tai galite padaryti  lengvai ir paprastai – taip pat ir webinariniu būdu. Kaip parodė praeitų metų praktika, tai paprastas ir patogus būdas mokytis astrologijos. Kursai vyksta per Zoom platformą, gyvai, vieni kitus matome per ekranus, sutaupomas laikas atvykimui, tad netgi vilniečiai dažnai renkasi šį būdą kaip patogesnį. Šiame kurse galima dalyvauti tiek webinariniu, tiek seminariniu būdu, atvykstant į užsiėmimus Vilniuje. Per metus kursai vyksta 2 kartus: sausio-balandžio mėn. (pavasarinė sesija) ir rugsėjo-lapkričio mėn. (rudeninė sesija). 

Norintiems tęsti studijas

II kursas (seminaras-webinaras) „Horoskopo sintezė. Prognozavimo pradmenys“Per metus kursai vyksta 2 kartus: sausio-balandžio mėn. (pavasarinė sesija) ir rugsėjo-lapkričio mėn. (rudeninė sesija). 
Astrologijos praktikumas.  Kiekvieną mėnesį  vyksta Praktikumai, padedantys  pajusti, suvokti astrologijos aktualijas, planetų pozicijas, gauti atsakymus į kylančius klausimus. Praktikumuose gali dalyvauti baigę bent vieną Gyvosios astrologijos kursą. Kovo 21d., 14val.

Vasaros stovykla „Transformacinė astrologija“  vyks rugpjūčio mėnesį.

Besidomintiems astrologijos galimybėmis

Paskaitų ciklas „Astrologija ir gyvenimo aktualijos“. Jame visiems suprantama kalba aptariamos santykių, veiklos, pašaukimo, finansų, sveikatos bei kitos aktualijos, žvelgiant iš astrologijos pozicijos, tad  paskaitose-webinaruose gali dalyvauti visi, pasirinkdami aktualią temą.
 „2020 astrologinė prognozė“   webinarinė paskaita.
„Santykiai ir suderinamumas astrologijoje“ webinarinė paskaita kovo 19d.
„Astrologija į pagalbą tėvams“ -webinarinė paskaita kovo  26d.
„Astrologija į pagalbą tėvams“ – paskaita balandžio  11d.
Tikiuosi, kad kiekvienas rasite sau ką nors prasmingo, įdomaus, naudingo, įkvepiančio.
Iki susitikimų.
Su meile
               ASTRODAIVA

 

TOP