2018 METŲ PRISTATYMAS. Registracija te.: 8 610 44008

2018 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

JAU PREKYBOJE. Tel.: 8 610 44008
N. Gabija Wolmer

2 0 1 8
DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO 
KALENDORIUS

 

 

Kalendorių jau galite įsigyti visoje Lietuvoje:

– KNYGŲ NAMAI, PEGASAS, VAGA ir kituose knygynuose,

IKI, MAXIMA, NORFA, RIMI prekybos centruose.

Vilniuje taip pat ir šiuose knygynuose:
– UDUMBARA  (Laisvės pr. 71B-2)
ZODIAKAS (Labdarių  g. 4)

Kaune
– AUM (Kęstučio g. 83)
– A. DIKŠAIČIO knygyne (Donelaičio g. 75B)

Kalendorių galima užsiprenumeruoti  LIETUVOS PAŠTE: PRENUMERATA 2018.

Išsamesnė informacija tel. +370 610 44008 (asistentė Dainora)

Nijolė Gabija WolmerSveiki, brangieji!
Ar jau pasiruošėte naujoms 2018 metų kosminėms vibracijoms, galimybėms, dvasiniams uždaviniams bei iššūkiams?

Ar žinote, kaip atsiverti artėjančiai Naujųjų metų kosminei jėgai? Ar numanote, kurios sritys gali nustebinti atsiveriančiomis naujomis galimybėmis, o kurios sunkumais? Į kokius periodus, kokias sritis nukryps karminio gryninimosi, dvasinio augimo kosminis laikrodis?

Šį kalendorių rašau, kad padėčiau kuo geriau pasiruošti ir jums, ir savo draugams, artimiesiems, bendraminčiams, kurie visuomet nekantriai laukia pasirodant naujo kalendoriaus. Taip pat ir sau – taip, taip, jis kaip ir jums bus mano patarėjas kiekvieną dieną…

Geltonojo žemės šuns metai – kokie jie?
Kai kurie specialistai rašo, jog tai ramūs, šeimyniški metai. Manau, šeimyniškumas, nuoširdumas bus labai reikalingi kaip papildymas, jei norime, kad metai būtų sėkmingi. Bet patys savaime jie tokie nebus. Spręskite patys: stipriausios metų dedamosios bus susijusios su Ožiaragio bei Skorpiono ženklais…

Skorpiono ženklas, Marso bei Plutono namai, kuriuo didžiąją metų dalį judės Jupiteris, išbando kiekvieną, tačiau apdovanoja tik stiprų ir drąsų. Tad tapkime tokie.

Ožiaragis, Saturno buveinė, padeda atsisakyti visko, kas nebūtina, dėl svarbių tikslų. Suformuokime juos.

Taigi karjera, darbai, materialių vertybių įgijimas – ko gero, veržte veršis į gyvenimą. Noras save pažinti, išbandyti naujus horizontus, įveikti kliūtis, įgyti drąsos – taip pat.

Tačiau šeimyniškumas, artumas, gerumas bus brangenybės, kurias teks sąmoningai puoselėti, net jei joms liktų mažai vietos tarp kitų išryškėjusių aktualijų.

Šuns metų simbolis primena, jog bus svarbu saugoti savo esmines vertybes ištikimai, kaip tai daro šuo, apginant jas, jei reikia, ir dantimis. Tokiais metais svarbu budrumas, gebėjimas greitai reaguoti, galų gale – tiesiog reaguoti, įgyti drąsos. Tačiau vertybės turi būti to vertos, kitaip susivoksime gynę tik egoizmą…

Šiemet šuo bus žemės elemento, geltonas, taigi ypač pravers žemės elemento savybės – pastovumas, stabilumas, praktiškumas, saikas, gebėjimas planuoti, nuosekliai siekti tikslo, ištikimybė.

Na, o Selena, arba Baltasis Mėnulis, šiemet keliaus Vėžio bei Liūto ženklais, atnešdamas palaiminimą, apsaugą šeimos bei nuoširdžios, tikros meilės sritims.

Tebus šie metai mums visiems šviesūs, sėkmingi…


Apie
2018 DIDĮJĮ ASTROLOGINĮ MĖNULIO KALENDORIŲ:

Šis kalendorius – tai nuodugnus patarėjas, kuris padės jums padaryti 2018 metus sėkmingesnius, saugesnius, šviesesnius.

• Jame rasite, kada bus sėkmingiausi, aktyviausi metų periodai, kada geriausia pradėti naujus darbus, kad jie sėkmingai plėtotųsi.

• Čia rasite informaciją apie kritiškiausius metų periodus bei kaip geriau elgtis, kad jie taptų ramesni, sėkmingesni.

• Kalendorius padės plačiau išnaudoti geriausius metų periodus!
• Jame aprašytos visos metų jaunatys bei užtemimai, darantys didelę įtaką metams, bei svarbiausios planetų konfigūracijos.

• Čia nuodugnios prognozės 12 zodiako ženklų, palankios bei nepalankios kryptys pagal feng šui sistemą, palankių bei nepalankių mėnesio dienų analizė bei     geriausios dienos augalams sodinti.

• Čia taip pat rasite sąrašą geriausių visų metų dienų svarbiems darbams, kelionėms, pirkiniams, plaukams kirpti, įvaizdžiui formuoti, vaikui pradėti, meilei, kūrybai, netgi gyvūnėliams į namus parsivesti!!!

• Ir, be viso to, čia rasite tai, kas daugeliui bus įdomiausia: planetų aspektus, Mėnulio padėtį zodiako ženkluose, Mėnulio bei Saulės dienas – galėsite savarankiškai sekti kiekvienos dienos astrologinius duomenis ir stebėti, numatyti, kaip tai atsilieps mūsų gyvenimui.

• Jau beveik 20 metų tūkstančiai žmonių naudoja šį kalendorių kaip kasdienį patarėją, pagalbininką…

Kokie gi bus Geltonojo žemės šuns metai, kada jie prasidės, kaip juos „prisijaukinti”? Visa tai ir daug daugiau rasite šiame kalendoriuje…

N. Gabija Wolmer

TOP